در سال های اخیر، تقاضا برای بازار HEDP در چین سال به سال افزایش یافته است. در سال 2017 تقاضا برای HEDP در چین حدود 1456،000 تن بود. تا سال 2020، تقاضا برای اسید HEDP خواهد 2608000 تن برسد.

 
HEDP مخفف اسید هیدروکسی اتیل دی فسفونیک است. هیدروکسی اتیل اسید سیتریک به طور گسترده ای در نفت، مواد شیمیایی، متالورژی، حمل و نقل، صنعت نور، نساجی و سایر صنایع استفاده می شود. از HEDP (هیدروکسی اسید Atylydyn د Fsfvnyk) ممکن است به عنوان بازدارنده خوردگی، مهار کننده های مقیاس، کیلیت ترکیب، تثبیت کننده پراکسید، پراکسید عامل پخت، صنعت آبکاری الکتریکی روزانه، صنعت مواد شوینده، لوازم الکترونیکی، و مواد افزودنی شیمیایی استفاده چیزها و غیره برای استفاده

در برنامه کاربردی، اسید HEDP و دیگر مواد تصفیه آب، وقتی که در ترکیب استفاده می شوند، اثر سینرژیک بیشتری دارند. به همین دلیل مهم است که توجه داشته باشید که تطبیق بین اجزای ناشی از نبود اجزاء است. این اثر را کاهش داده یا از بین می برد.

در عین حال استفاده کامل از همکاری برای افزایش اثر HEDP. علاوه بر این، بیشتر سیستم های تصفیه آب سیستم های باز هستند. این سیستم ها تا به حال گسترش یافته اند. بنابراین، هنگامی که از HEDP استفاده می کنید، باید اثرات زیست محیطی را در نظر بگیرید.


محصولات معمولی و نمکهای HEDP HEDP 30، HDEP 60، HEDP مایع، HEDP جامد، HEDP سدیم، HEDP NA2، tetrazodium HEDP، HEDP Kx و مانند آن.

HEDP (هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید) ترکیب فسفر آلی بی بو آلی است. اول از همه، برای مایعات اسیدی زرد رنگ بی رنگ است.

الزامات HEDP در بازار

در سال های اخیر، تقاضا برای بازار HEDP در چین سال به سال افزایش یافته است. در سال 2017، تقاضای چین برای اسید HEDP حدود 1.456 میلیون تن است. برآورد شده است که تقاضا برای HEDP تا سال 2020 به 608 میلیون برسد.

شکل گیری و توسعه صنعت تصفیه آب به سرعت در حال توسعه اقتصادی و صنعتی شدن شهر است. فقدان منابع آب و ارتقاء آگاهی محیط زیست انسان موجب رشد و توسعه بازار بزرگ برای توسعه و توسعه صنعت تصفیه آب شده است.

HEDP توسعه چین در معرفی فن آوری تصفیه آب مدرن و توسعه است. HEDP در کشورهای توسعه یافته توسعه یافته است، اما به سرعت در حال توسعه است. این سیستم یک سیستم مستقل برای توسعه و صنعتی سازی راکتورهای مختلف تصفیه آب مانند HEDP ایجاد کرده است.

توسعه عامل های تصفیه آب چینی را می توان به دو مرحله تقسیم کرد. از سال 1974 تا سال 1989، مرحله اول، معرفی جذابیت و محلی سازی بود. هدف این است که سیستم تحقیق و تولید و تصفیه آب چین را تأسیس کند. از سال 1990 تا 2000 مرحله دوم نوآوری و توسعه و صنعتی شدن بود. هدف این است که یک تصفیه کننده آب و سیستم فن آوری با حقوق مالکیت معنوی مستقل در چین ایجاد شود.

تا کنون، چین دارای بیش از 100 نوع از محصولات آب پاک، مانند HEDP و DTPMP است. نمک های HEDP و HEDP اساسا با تقاضای داخلی از تولید به کیفیت می پردازند و همچنین می توانند صادرات کنند. از لحاظ فنی، برخی از فن آوری های تولید و عملکرد در خط مقدم بین المللی قرار گرفته اند.

با توجه به پتانسیل بالایی از بازار HEDP اسید، صنعت به طور فزاینده رقابتی است. با این حال، اکثر شرکت ها در مقیاس کوچک و کم فن آوری هستند. همگن سازی محصول واقعی. رقابت صنعت به طور عمده در کانال های کیفیت، مارک ها و بازاریابی منعکس می شود.

در رقابت، تشکیل یک نام تجاری یک روند تجمع بلند مدت است. رقابت برند یک تظاهرات جامع از رقابت در صنعت اسید هیدروکسی اتیل دی فسفونیک است.

شرکت جدید همچنان وارد صنعت تصفیه آب می شود. بازار HEDP پیشرفت های جدیدی را تجربه کرده است. قیمت مواد اولیه همچنان در حال افزایش است، که منجر به کاهش سود صنعت می شود. بنابراین، رقابت بازار صنعت HEDP در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شدید است.